İrtibat : +90 312 385 99 55
Çalışma Zamanı : Ptesi - Ctesi 09:00 - 19:00

Araçlarımız ilk üretilmeye ve satılmaya başladığı dönemde, otomotiv sektörünün ve kullanıcıların yaşadığı en büyük sorunlar yakıt tasarrufu ve performans düşüklüğüydü. Yıllar içerisinde araçların teknolojilerinin gelişimi ile beraber araçların performansları da gelişti. Daha hızlı, daha seri, daha atak araçlar imal edilmeye başlamıştı. Sadece yakıt tasarrufu ile ilgi çok fazla müdahale yapılamıyor farklı yakıt modelleri denenmeye çalışılıyordu. İşte Chip Tuning uygulamaları aracınızı teknoloji ve performans bakımından geliştirirken yakıt tasarrufu da yapabilmeniz için üretildi. Chip Tuning uygulamaları ile aracınız bir yarış arabasına dönüşürken sizde yakıt tasarrufunun keyfini sürersiniz.

Chip Tuning uygulamaları aracın performansını birçok bakımdan geliştirme fırsatı sunar. Aracın her parçası, detayı ve bütününe dair her türlü değişikliği ve geliştirmeyi yapmanıza olanak verir. Aracınızda eksik olduğunu düşündüğünüz ve geliştirildiği takdirde daha iyi bir sürüş sunacağına inandığınız her türlü geliştirme araçlarınızın sınırları dâhilinde yapılabilmektedir. Sadece motor ve çalışan parçalar değil şasi ve kaporta geliştirmeleriyle de aracınızın motorunun ürettiği güce uyum sağlayacak aero dinamik tasarımlar üretebilirsiniz. Yüksek performanslı araçlarınızı sahip olduğu referans değerlerinden farklı noktalara taşımak içinde, gönül rahatlığı ile bu uygulamaları yaptırabilirsiniz. Unutmayın ki, araçlarınız ne kadar performansı yüksek araçlarda olsa, üretimlerinde üreticilerin yaptığı sınırlamalardan ötürü asla beklediğiniz performansı satın aldığınız fabrikasyon seri üretim araçlardan alamazsınız. Bu yüzden aracın markası, modeli ya da türü ne olursa olsun Chip Tuning uygulamaları yaptırmadan asla hızlı ve performansı yüksek araç sahibi olmazsınız.

Uzman bir ekip eşliğinde aracınızın ihtiyaçları tespit edildikten sonra, bütçeniz ve aracınızın sınırları ile belirlenmiş değişiklikleri aracınıza uygulattırmanızın ardından. Aracınızda kesinlikle gözle görülür değişiklikler fark edeceksinizdir. Chip Tuning uygulamalarında aynı parça, aynı materyal, aynı teknikler kullanılmasına rağmen farklı sonuçlar çıkan işlerle de karşılaşabilirsiniz. Chip Tuning geliştirmesi aracınız için ne kadar önemli ise uygulayıcıda bir o kadar önemlidir. Sektör içinde güvenilir birkaç firmadan biri olan Vitalen Garage chip tuning uygulamalarına dair ihtiyaç duyduğunuz tüm geliştirmelere hızlı ve güvenilir çözümler üretir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir