İrtibat : +90 312 385 99 55
Çalışma Zamanı : Ptesi - Ctesi 09:00 - 19:00
hiz_kadrani

Uzun yolda performansı en yüksek araçlar silindir adedi fazla ve silindir kapasitesi yüksek araçlardır. Çok uzun soluklu yolculuk yapma imkânı veren bu araçlar birkaç küçük geliştirme ile daha başarılı hale getirilebilirler. Motor kapasitesi küçük araçlardaysa kesinlikle Chip Tuning geliştirmelerinden faydalanmak gerekir. Motor ve parçalarında yapılacak modifikasyonlarla ve bu modifikasyonları destekleyen yazılımlar ile aracınız hem anlık güç üretiminde hem de gücün sürekliliğinin korunmasında tutarlı bir şekle bürünür. Chip Tuning ile uzun ya da kısa mesafe fark etmeden yakıt tasarrufu yapma fırsatı bulursunuz. Hem aracınız performans olarak artmış hem de yapacağınız yakıt tasarrufu ile aile bütçesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Uzun yolculuklarda araçlar düşük silindir kapasiteleri yüzünden bazen sıkıntı yaşayabilirler. Bu sıkıtılar çoğunlukla kullanıcı hatalarından olmakla beraber, çoğu zaman da aracın performansının düşüklüğünden ortaya çıkan sıkıntılardır. Ya aracı fazla zorlamadan kullanmak ya da Chip Tuning uygulaması yaptırmak zorundasınızdır. Bu zorunda lığı sizin araç sürüşünüzdeki karakteristiğiniz belirler. Agresif bir sürüşünüz var ve otomobillerin performansını zorlamayı seven bir yapıya sahipseniz Chip Tuning uygulamaları sizin için biçilmiş kaftan durumundadır. En yakın ve başarılı uygulayıcıyı en kısa zamanda ziyaret etmek artık sizin için kaçınılmaz olmuştur. Kesinlikle Chip Tuning müşterisi portföyü içindesiniz, bugün olmasa yarın kesinlikle aracınıza bir modifikasyon yaptırmanız yakındır.

Kullanıcı olarak uzun yolda yaşadığınız ve yaşamak istemediğiniz durumları doğru tespit ettikten sonra uygulayıcıya sağlayacağınız parametrelerle beraber, uygulayıcının da yapacağı testlerin sonucunda çıkan değerler doğrultusunda aracınıza en uygun geliştirmeyi yaptırabilirsiniz. Yaptıracağınız geliştirmeler aracınız ve aracınızın yapısıyla tutarlılık göstermediği uyum sağlamadığı zaman performans artışı yerine anlam veremediğiniz sıkıntılara yol açabilir. Bu sıkıntıları kendi başınıza çözmeye ya da bulmaya çalışmayınız. Yeniden uygulayıcınıza başvurup bu durumların nedenini tespit etmesini talep ediniz. Ya da en baştan doğru uygulayıcıyı seçerek böylesi durumlara maruz kalmayınız. Unutmamalısınız ki yapılan işte işi yapan en büyük pay sahibidir. Bu yüzden Vitalen Garage tarzı bir firma ile çalışmayı seçerseniz başarıyı garantilemiş olursunuz.

“Uzun Yolda Performans Artışını Sağlamak” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir