İrtibat : +90 312 385 99 55
Çalışma Zamanı : Ptesi - Ctesi 09:00 - 19:00

Uzun yıllar yurt dışında birçok firma tarafından uygulanan Chip Tuning uygulamaları, uzman personelin istihdamı ve bu sektöre yatırım yapan başarılı firmaların artışı ile ülkemizde de gözle görülür bir artış yakalamıştır. Sektöre önceleri sadece yakıt tasarrufu sağlamak adına müdahaleler yapan Chip Tuning, yakıt tasarrufu sağlayan başarılı projelerinin ardından sağladığı güven ile modifiye çalışmalarına da girmiştir. Çok kısa bir süre içinde birkaç firmanın başarılı ve muazzam çalışması ile dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır. Sektörün ardına aldığı bu rüzgâr ile daha hızlı bir gelişme sürecine gireceği ve birçok şekilde hayatlarımıza dâhil olacağı aşikâr gibi görünmektedir.

Bir dönem sadece mekanik çalışmalar, kaporta tadilatı ve ufak çaplı bakım tamirat işleri yapan firmalar bile bu sektörün sağladığı finansal getiriden etkilenip sektöre hiçbir bilgiye sahip olmadan girmeye çabalamışlardır. Bu çabalarını finansal kazanca döndürme düşüncesi ile hiçbir bilgiye sahip olmadıkları uzmanlıkları dışındaki bir sektörde akla mantığa sığmayan çalışmalarla, hem kullanıcılara hem de sektör içinde başarılı işler yapan firmalara aşırı zarar vermişlerdir. Bu zararların yan etkileri ve firmalar üzerindeki yıpratıcı yansımaları çok uzun bir süre devam etmiş. Durum sektör içindeki aklıselim firmaların azimli ve başarılı çalışmaları ile azda olsa değiştirilmiştir. Hala azda olsa o dönemin etkilerinden ötürü birçok kişi bu sektöre bir aldatmaca ve para tuzağı gözü ile bakmaktadır.

İşte Vitalen Garage bu dönemde sektörün itibarını kurtarmak ve insanların gözündeki yanlış kanıyı ortadan kaldırmak için taşın altına elini sokan istisnai firmalardan biridir. Konusunda uzman personeli, yüksek itibara sahip yurt dışı firmaları ile stratejik ortaklık, yurt içi firmalarından ve proje sahibi müşterilerden güven veren referanslar firmayı bugün sahip olduğu başarılı seviyeye taşımıştır. Vitalen Garage da sahip olduğu itibarı iyi değerlendirip sektör içinde söz sahibi güvenilir bir firmaya dönüşmüştür. İhtiyaç duyduğunuz Chip Tuning uygulamaları ve araç modifikasyonları hakkında merak ettiğinize her kavramı size hızlı bir şekilde sunabilecek altyapıya sahip olan firma, güveninize layık olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir