İrtibat : +90 312 385 99 55
Çalışma Zamanı : Ptesi - Ctesi 09:00 - 19:00

Tork artışını sağlamanın en mantıklı ve sağlıklı yolu Chip Tuning uygulamalarıdır. Hayatlarımıza araçlarımızda sağladığı yakıt tasarrufu ile dâhil olan Chip Tuning kavramı, kendi içinde birçok teknolojik gelişimden faydalanarak performans artışı içinde sayısız uygulama geliştirmiştir. Yakıt tasarrufu sağlamak sadece giriş seviyesinde bir geliştirme olduğundan ötürü ve kullanıcılar tarafından çok rağbet görmesi beklendiğinden sektöre yakıt sarfiyatını önleyen metotlarla giren Chip tuning, hayatına performans artırıcı geliştirmeler uygulayarak devam etmeyi seçmiştir. Yakıt tasarrufunun sağladığı başarılı projeler performans artışına dair üretilecek projelere teminat vazifesi görmüştür. Bu yüzden aracınızda tork artışı sağlamak istiyorsanız alacağınız en iyi ve mantıklı karar Chip Tuning geliştirici uyarlamalarından faydalanmak olacaktır.

Tork artışını sağlayabilmek için mekanik ve yazılım sal birkaç ileri düzey müdahale gereklidir. Motor parçalarında yapılacak modifikasyonlar ve bu modifikasyonları destekleyen yazılımlar ile tahmin edilebilecek düzeyin üzerinde tork artışları gözlenebilir. Aracın bütünsel yapısının desteklediği düzeyde bu geliştirmeler artırılabilir. Uygulamaların başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından sıradan bir aile aracının özel yapım bir yarış arabasına dönüşmesi içten bile değildir. Tek dezavantajı bu geliştirmelerin aracınızın performansı üzerindeki etkilerinden ötürü tam bir modifikasyon bağımlısına dönüşmenizdir. Yeterli miktarı, kişinin hayal gücü ve idealleri belirlediği için doyumsuz bir Chip Tuning takipçisi olabilirsiniz.

Aracımızdan yüksek tork oranları ve üst düzey performans bekliyoruz, yapacağımız geliştirmeleri de belirledik. Bu uygulamaları en doğru şekilde bize sunacak firmaları nasıl analiz edebiliriz. Unutmayalım ki konusunda uzman olmayan kişilerin böylesi kompleks makinalara müdahale etmeleri hem aracınızın tamirinin zor olacağı arızalara maruz kalmasına sebep olacak, daha kötü bir olasılık yapılan yanlış uyarlamalardan ötürü kaza yapmanız olası hale getirilecektir. Bu yüzden uygulayıcı seçimine yaptıracağınız uygulamalar kadar ehemmiyet gösterirseniz menfaatinize olacaktır. Gerekli pazar araştırmaları ve firma analizleri yaptığınız takdirde kesinlikle doğru ve uzaman bir uygulayıcı bulacaksınızdır. Örnek vermek gerekirse Vitalen Garage Chip tuning sektörü içinde güvenilirliği ile kendisini kanıtlamış dâhil olduğu başarılı projeler ile hak edilmiş bir saygınlık kazanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir