İrtibat : +90 312 385 99 55
Çalışma Zamanı : Ptesi - Ctesi 09:00 - 19:00

Tork artışı güç artışı anlamana geldiği için doğru orantılı olarak ta güç artınca tekerleklerin tur sayısı da artacağından ötürü tork artışı hızlı arabalar yaratır. Genele yayılan bir hız ile beraber anlık ivmelerde artar. Chip Tuning araç geliştirmeleri bu tork artışını ve araçlarınızın hız artışını hiçbir parçaya zarar vermeden başarılı bir şekilde yerine getirir. Chip Tuning teknolojileri genellikle araçlarda yakıt tasarrufu sağlamak için kullanılırken. Müşteri taleplerine arz yaratabilmek için sadece yakıt tasarrufuna odaklanmaktan vazgeçip performans ve tork artışını da sağlayacak bir dizi uygulamayı geliştirmiştir. Geliştirdiği bu uygulamalarla sadece hızlı arabalar yaratmamış yüksek çekiş gücüne sahip güçlü makinalarda yaratmıştır.

Sadece hızlı arabalar yaratmak değil ağır iş kollarına iş makinaları da hazırlayan bu sektör. Çekiş düşüklüğü ve performans kayıplarını minimum seviyeye ye düşürecek teknolojik tasarımlar ve müdahaleler de geliştirmiştir. İş “makinalarının ihtiyaç duyduğu gücü üretebilmeleri için yapılan uyarlamaların ardından makinalar daha sağlıklı çalışmaya başlamış kullanıcısının yüzünü güldürmüştür. Böylesi zor bir sektör içinde başarılı makinası geliştirimleri yapan bir sektör teknolojisi yüksek otomobillerde yapacağı müdahalelerle nasıl hızlı araçlar var edebilir bir tahmin yürütebilirsiniz. Aracınız sahip olduğu yüksek hızlar esnasında hiç bire şekilde zarar görmemekte ve aracınızın ömrü kısalmaktadır. Söylenilenlerin ve düşünülenlerin aksine Chip Tuning uygulamaları aracınızla dost bütçenizle barışık uygulamalardır.

Normalde olması gereken tork aralıklarında araçlar çekişe ve anlık ivmelenmelere dair problemler yaşarken Chip tuning uygulamaları ile birlikte sağlanan tork artışıyla çekiş ve ivmeye dair tüm sorunlarınız ortadan kalkar. Farklı uygulamalar yaptırarak bu ivmelenmeleri ve tork düzeylerini çok uçuk seviyelere çıkarabilirsiniz. Yalnız dikkat edilmesi ve asla ihmal edilmemesi gereken başlıca birkaç kural vardır. Asla ama asla aracınızın sahip olduğu tasarımsal standartları deforme edecek ya da yapısal bütünlüğünü bozacak geliştirimlerden kaçınmalısınızdır. Geliştirmeleri yaptıracağınız uygulayıcılar sizi bu konuda bilgilendirip uyaracaklardır. Bu yeni bir detayı gözler önüne serer doğru seçilmiş bir uygulayıcı. Vitalen Garage sizin ve aracınızın ihtiyaç duyduğu tüm geliştirmelerin çözümüdür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir