İrtibat : +90 312 385 99 55
Çalışma Zamanı : Ptesi - Ctesi 09:00 - 19:00

Araçların performanslarında doğrudan etkili olan beygir gücü. Motorun silindirlerinde üretilen güçle doğru orantılıdır. Üretilen güç ne kadar kısa yoldan ve hızlı bir şekilde harekete dönüştürülürse elde edilen güçten sağlanan verimde o kadar artar. Yani aracınızın motoru ne kadar güçlü olursa olsun silindir sayısı ne kadar artırırlarsa artırılsın doğru mühendislikle doğru parçalar bir araya getirilememiş ise performans artışı ve beygir artışı sağlanamaz. Chip Tuning bu nu en doğru şekilde sağlamanıza yardımcı olan yöntemler içerir. Üstelik bu yöntemleri uygulayarak yakıt tasarrufu sağlamanıza da yardımcı olur. Yani Chip Tuning size sadece beygir artışı ve performans artışı değil aynı zamanda yakıt tasarrufu da sağlar.

Beygir artışı sağlamak için yapabileceğiniz müdahaleler birkaç ana başlık altında toplanabilir bu müdahaleler aynı zamanda performans artışı da sağlayacaktır.

  1. Motor ve motor parçalarının yapısını değiştirmek,
  2. Ateşleme bileşenlerini geliştirmek,
  3. Egzoz ve manifold uyarlamaları,
  4. Şanzıman ve diferansiyel uyarlamaları
  5. Chip Tuning araç yazılımı yüklemesi,

Vb gibi geliştirmeler çoğaltılabilir. Bu geliştirmelerin uygulanması ile beraber aracınızdaki beygir ve performans artışını fark etmemeniz imkânsızdır. Anlık ivmelenmeler, manevra özgürlüğü, çekişin sürekli artıp düşmemesi sürüş sırasında alacağınız keyfide artıracaktır. Uyarlamaların ardından doğru yakıt ve sürtünme katsayısını düşürecek doğru akışkanları kullanmanızla beraber performans artışı maksimum seviyelere çıkacaktır.

Sizin yapmanız gereken. İsteklerinizi doğru tespit edip, aracınızın olmasını istediğiniz performans çıtasını belirledikten sonra, isteklerinizi anlayabilecek ve isteklerinize hızlı güvenilir çözümler üretecek bir uygulayıcı bulmanızdır. Sektör içinde çok fazla uygulayıcı olmasına rağmen konusunda uzman çok fazla firma ya da şahıs yoktur. Birçok sanayide kaportacılıktan ya da mekanik erlikten gelme personel dahi bu sektöre soyunmuş, başarılı olamayınca ardında bir çok başarısız proje ve mutsuz müşteri bırakarak sektörden ayrılmıştır. Bu yüzden projeyi uygulayacak firma ve personel çok ama çok önemlidir. Vitalen Garage sektörün içinde müşterilerinin yüzünü güldüren, başarılı projeleriyle adından söz ettirmiş, ihtiyaçlarınıza ve sorunlarınızı hızlı çözümler üretebilen güvenilir ender bir kaç firma arasındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir