İrtibat : +90 312 385 99 55
Çalışma Zamanı : Ptesi - Ctesi 09:00 - 19:00
nissan-gtr

Nissan GTR bilindiği diğer ismi ile GODZİLLA. Bu namı otomobil sektöründe alabilmek hiç de kolay değil ve bu namı taşımak da bi o kadar zor. Ama Üretici fabrikasının koymuş olduğu gaz pedalpotansiyometre yazılımı ile adeta GTR ı ehlileştirmişler. Ama sürücülerinin istediği her zaman GTR ı hissetmek ve mükemmelliğe bir adım daha yaklaşmak. Gaz pedalındaki bu durumu ortadan kaldırmak için bizimleydi. Ve Teknik Departmanımızın tecrübeli kollarında kendini bulan GTR kendine geldi. PEDAL COMMANDER ile çok daha seri ve atak hale geldi ve Sürücüsünün yüzündeki gülümseme görmeye değerdi.

Bildiğimiz gibi PEDAL COMMANDER otomobil üreticilerinin getirmiş olduğu gaz pedalı tepkime gecikmesini ortadan kaldırarak, alt devirlerde daha fazla beygir kullanımı ve buna bağlı olarak da seri ve ataklığı sağlıyor. Rampalarda vites küçültmeyi, sollamalarda seriliği ve klima açıkken hantallığı ortadan kaldıran tek ürün PEDAL COMMANDER. Sizlerde ÜCRETSİZ TEST imkanından yararlanın.

“Nissan GTR – Pedal Commander” üzerine bir düşünce

  1. Çok Başarılı Vitalen Garage firması olarak Chip tuning hizmetlerininin en başarılı şekilde aracıma uygulandığına inanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir