İrtibat : +90 312 385 99 55
Çalışma Zamanı : Ptesi - Ctesi 09:00 - 19:00

PERFORMANS KASNAĞI

Mercedes Benz Komprassor Performans Kasnağı M65
Bu ürünümüz Almanyadan ithal Mercedes m65 kompressör için küçük bir kompressör kasnağı satısa sunulmuştur . Sadece bu kasnak vasıtası ile araçta 30 ps ve 50 nm tork artışı sağlanabiliniyor.

Montaj sonrası kompressor yaklaşık %60 daha hızlı bir çevrim sağlayarak daha performanslı çalışıyor.bu kasnak diğer piyasadaki tuning kitlerinden daha küçük ve çapı sadece 62.4mm.

Bununla birlikte beyin yazılımı uygulama imkanı olan araçlarda güç yaklaşık 48ps ve 80 nm tork a kadar artar.bu işlemler için daha kısa bir kayış gerekmez.

Montaj tarafımızdan yapılırsa 2 yıl ürün garantisi veriyoruz. Beyin yazılımı extra ücrete tabidir detaylar için arayınız. Müşterilerimizede ürünün profosyoneller tarafından montajını tavsiye ediyoruz.

Mercedes Benz Komprassor Performans Kasnağı M45
Bu ürünümüz Almanyadan ithal Mercedes m45 kompressör için küçük bir kompressör kasnağı satısa sunulmuştur. Sadece bu kasnak vasıtası ile araçta 30 ps ve 50 nm tork artışı sağlanabiliniyor.

Montaj sonrası kompressor yaklaşık %60 daha hızlı bir çevrim sağlayarak daha performanslı çalışıyor. bu kasnak diğer piyasadaki tuning kitlerinden daha küçük ve çapı sadece 68mm.

Bununla birlikte beyin yazılımı uygulama imkanı olan araçlarda güç yaklaşık 48ps ve 80 nm tork a kadar artar bu işlemler için daha kısa bir kayış gerekmez. Montaj tarafımızdan yapılırsa 2 yıl ürün garantisi veriyoruz. Beyin yazılımı extra ücrete tabidir detaylar için arayınız. Müşterilerimizede ürünün profosyoneller tarafından montajını tavsiye ediyoruz.