İrtibat : +90 312 385 99 55
Çalışma Zamanı : Ptesi - Ctesi 09:00 - 19:00

Yüksek beygir gücüne sahip binek araçlarımızın çoğu, yarış arabası performansına sahip mühendislikle dizayn edilir. Fakat hükümetlerin düzenlediği yasalar üreticilerin bu standartları arabalara uyarlamalarına mani olur. Üreticiler bu yüksek performans standartlarını sadece, özel organizasyonlar için sunulmuş alanlarda kullanılan araçlar için tasarlarlar. Bu yüksek performanslara sadece yarış arabalarında profesyonel kullanıcıların sürdüğü araçlarda müsaade edilir. Yarışlar da kullanılan bir Ferrari ile sizin trafikte kullandığınız Ferrari asla aynı standartlarda olmayacaktır. Ferrari’nizi bir yarış arabasına dönüştürecek tek faktör, Chip Tuning araç yazılımlarıdır. Bu uygulama ile beraber hem aracınız bir yarış arabasına dönüşecek hem de yakıt tasarrufu sağlayacaktır. Bir Ferrari de yakıt tasarrufu hayal gibi gelebilir ama Chip Tuning uygulamaları sizin için bunu durumu gerçeğe dönüştürebilir.
Bir F1 aracını F1 aracı yapan ya da bir süper racing aracını süper araca dönüştüren sadece sahip olduğu yüksek motor gücü ya da tasarımı değildir. Tamamı elektronik devrelerden oluşan bu araçlar mükemmel bir yazılımın etkisi ile performanslarını muhteşem standartlara taşımaktadırlar. Aynı yazılımlar sizin aile aracı dediğiniz belki de performanslarını komik bulduğunuz otomobillerinizi bir yarış arabasına dönüştürecek kadar mükemmele müdahaleleri içerir. Komutları istikrarlı bir yazılım, tutarlı şekilde verdiğinden ötürü, araç içi çalışan parçalarda kararsızlıklar minimuma indirgenmiş, performans yükseltilmiştir. Yani süper araçlar, süper yazılımları destekleyen elektronik donanımların tasarlanmasıyla üretilebilmiştir.
Yazılımların tüm mühendislik çalışmalarında vazgeçilemez bir faktör olduğunu göz önünde bulundurursak eğer otomobil sektörü de bu yazılımsal geliştirmelere tabi ki kayıtsız kalamayacaktır. Artık otomotiv sektöründeki başarılar ancak yazılım sektöründeki gelişmelerle sağlanabilecektir. Sadece en tutarlı yazılımı geliştiren otomotiv firması ya da aracı firmalar, sektör içinde otomobilleri yüksek performanslara taşıyan işler yapacaktır. Vitalen Garage ‘da bu sektör içinde yazılımların gerekliğini ve önemini fark etmiş, otomobillerin ihtiyaçları ve sürücülerin beklentileri ile doğru orantılı yazılımlar üretmiştir. Vitalen Garage araçların yakıt sarfiyatını düşürmek ve müşterilere onlara bir yarış arabası sürüyormuş hissi yaratacak yüksek performanslı arabalar sunabilmek için yüzlerce farklı yazılım geliştirmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir