İrtibat : +90 312 385 99 55
Çalışma Zamanı : Ptesi - Ctesi 09:00 - 19:00

Araçların seri hızlanmaları anlık ivmelerinin yükselmesi dolayısı ile tork artışı ile sağlanabilir. Araçlarda tork artışısağlanmadığı sürece anlık hızlanmaya dair beklentileriniz pek gerçekçi olmayacaktır. Yalnız tork artışı peşi sıra yakıt tasarrufu yapmanıza da mani, olabilir. Sadece birkaç uygulama performans artışı ile beraber yakıt tasarrufu yapmanıza olanak verir. Chip Tuning bu uygulama türlerinden belki de en başarılısıdır. Chip Tuning araç hızlanması konusunda sıkıntı yaşayan sürücülere birçok çözüm yolu üretmektedir. Aracınız uygulayıcı tarafından detaylı bir şekilde analiz edildikten sonra aracınız için en faydalı geliştirmeleri yaparak anlık hızlanmayla ilgili problemleri sonlandırabilirsiniz. Sağladığı yakıt tasarrufu da aile bütçenize katkı sağlar.
Seri hızlanma ile ilgili problemler başlıca;
Tork düşüklüğü,
Gaz tepkimesi eksikliği,
Otomatik viteslerde çekiş düşmesi,
Aktarma organlarında fonksiyonel parçalar olmaması,
Vb. başlıklar altında toplanabilir. Aracınızda böylesi problemler olduğunu düşünüyor, servis servis ve sanayi sanayi gezmenize rağmen çözüm üretemediyseniz, Chip Tuning uygulamaları sizin için biçilmiş kaftan. Yaptıracağınız başarılı ve yerinde uygulamalar kesinlikle sorunlarınızı çözecektir. Birçok üreticinin hatta yarış arabası üreticilerinin yıllardır araçlarının performansını arttırmak için kullandığı bu yöntemler tüm araçlarla birebir uyumlu ve güvenilirdir. Yasal olarak ta hiçbir cezai yaptırıma neden olmaz. Gönül rahatlığıyla araçlarınıza yaptırabileceğiniz bu uygulamalar çok uzun yıllar sanki aracınızın orijinal üreticisine ait müdahalelermiş gibi sorunsuz çalışırlar.
Chip Tuning güncellemelerinin ardından aracınızın marşına basar basmaz performansa yönelik değişiklikleri hissetmeye başlarsınız. Aracınızı kullandıkça çekiş, manevra, sürat ve ivmelenme kavramlarını iliklerinize kadar hissedersiniz. Dikkat etmeniz gereken başlıca husus uygulamaları yaptırdığınız firma veya şahısların aracın sınırlarına dair doğru tespitleri yapmış ve doğru uygulamayı uyarlamış olmasına itina göstermektir. Sektör içinde birçok uygulayıcı konunun ciddiyetinin farkında olmayıp atadan kalma bilgilerle bu işi yapmak istemektedir. Bu tarz uygulamalar da beklenen sonuçları vermemektedir. Uygulamanın güncelliği de uygulayan kadar önemli bir faktördür. Vitalen Garage bu uygulamalar konusunda kendini geliştirmiş yeni dönemin teknolojilerini takip eden başarılı çalışmalarıyla pazara hâkim olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir