İrtibat : +90 312 385 99 55
Çalışma Zamanı : Ptesi - Ctesi 09:00 - 19:00

Sahip olduğumuz otomobiller farklı özellikler ve farklı şekillerde tasarlanmıştır. İnsanlar ihtiyaçları, zevkleri ve maddi imkânlarıyla doğru orantılı araç seçimleri yapmışlardır. Kimisi performansa yönelik bir araç satın alırken, kimisi de kendisini ya da eşini işe götürüp getirecek hafta sonları ailecek gezdirecek orta segment araçlar satın almıştır. Orta segment müşterisi de üst segment müşterisi de belli zamanlarda aracının performansını imkânlarının müsaade ettiği düzeyde yükseltmeyi düşünmüştür. Beklentilerin sınırının olmadığı dünyamızda geliştirme gelişime an açık kavram olacaktır. İşte bu geliştirmeleri diğer adı ile modifiyeleri yapabileceğimiz en mantıklı metot Chip Tuning dir. Chip Tuning geliştirmeleri sayesinde yakıt tasarrufu yapma imkânı da buluruz. Belki de birçok kişi için modifiyeden daha önemli olan tek kavram yakıt tasarrufudur.
Chip tuning uygulama alanları çok geniş bir sektör olduğu için yapabileceğiniz geliştirmeler tamamı ile projeyi uygulayanın bilgisi ve sizin hayal gücünüzle doğru orantılı çeşitlilik gösterir. Sağladığı performans artışı ile beraberde size hayallerinizi süsleyen arabayı sunar. Artık sıradan fabrikasyon basit bir aracın değil sanki yarış pistlerinde performans gösteren bir yarış arabasına sahipmişsiniz hissine kapılırsınız. Yol tutuşu, anlık hızlanması, ivmesi ve manevrası ile muhteşem bir aracın sahibisinizdir. Kaporta ve dıştaki parçalara dair modifiyelerde ekleyerek arabanızı çok göz alıcı bir hale getirebilirsiniz. İç tasarımda yapacağınız ufak değişikli kliklerle; döşeme yenileme, göğüs kaplama, direksiyon simidi uyarlamaları ile de aracınıza değişik bir tarz sağlayabilirsiniz.
Çok fazla beğeni görmesine rağmen bazen modifiyeli araçlar hayal kırıklıkları da yaratabilir. Çok başarılı uygulayıcıların yaptıkları işleri referans alıp ama o işleri yapan kişilerin sahip oldu bilgi, beceri ve uzman personele sahip değilseniz. İmrendiğiniz işlere ulaşmayı bırakın paranızı çarçur eden işlere dâhil olursunuz. Bu yüzden yaptırmak istediğiniz modifikasyonları iyi tespit edip yaptıracağınız uygulamada en başarılı en uzman kişi ve firmayı seçmenizde fayda vardır. Örnek olarak verecek olursak Vitalen Garage başarılı modifikasyonları ile çok mutlu bir müşteri portföyüne sahip, gerçekten muazzam işler çıkaran istisnai bir uygulayıcıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir