İrtibat : +90 312 385 99 55
Çalışma Zamanı : Ptesi - Ctesi 09:00 - 19:00

Yeni nesil araçlarda çekişe dair problemler yaşamanız nerdeyse imkânsızdır. Sahip oldukları teknoloji ile öyle bir soruna neden olmaları üreticilerin itibarını yerle bir eder. Genellikle eski model araçlarda bu sorunlar yaşanır ama çözümü kolay ve kalıcıdır. Chip Tuning uygulamaları ile beraber modeli ve yılı ne olursa olsun tüm araçlarınızda ki çekiş problemlerini çözümleyebilirsiniz. Ayrıca uygulatacağınız Chip Tuning geliştirmeleri ile yakıt tasarrufu yapma fırsatı da elde edersiniz. Yeni model araçlarınızın da sahip olduğu performansı geliştirmesini ve yakıt tasarrufu yapmasını istiyorsanız gönül rahatlığı ile bu uygulamaları yaptırabilirsiniz. Yaptıracağınız geliştirmelerin aracınıza herhangi bir yan etkisi ve zararı kesinlikle yoktur.
Çekiş düşüklükleri ve araç kondisyon kaybı herhangi bir arızadan ötürü değil ise, aracınızın performansı sizin için yeterli de olmayabilir artık aracınızın gidiş rutinine alışmış farklılıklar istiyor olabilirsiniz. Böylesi arayışlarınız var ise kesinlikle Chip tuning müşterisisiniz. Chip tuning uygulamaları aracınızın çekişi artırıp, kondisyonuna muhteşem bir spor araba kondisyonuna taşıyacaktır. Eğer sahip olduğunuz araç zaten muhteşem bir spor araba ise, yaptırdığınız uygulamalar ile beraber aracınız bir uçağa dönüşecek demektir. Spor araba ile çıktığınız yolculuğa artık bir yer uçağı ile devam edeceksiniz demektir.
Çekiş düşüklüklerinin son bulmasının ardından yeterli gelmediği takdir de yaptırabileceğiniz birkaç farklı uygulama alternatifi daha vardır;
Tork artırma
Hız artırma
Çekiş artırma
Yol tutuşu artırma
Konfor artırma
Aero dinamik yapıyı arttırma
Kaporta görselliğini arttırma
Egzoz ve manifold performansını artırma
Vites geçişlerindeki tutarlılığı arttırma
Vb sayısız şekilde uygulanma alanları vardır. Aracınız için en uygun uyarlamayı uygulayıcınızla beraber kararlaştırıp hızlı bir şekilde aracınızın performansını artırabilirsiniz. Uygulayıcınızın güvenilirliği ve işe dair uzmanlığı yeterli oranda ise, ortaya çıkacak işler sahip olduğunuz aracın çok farklı standartlara taşınmasına neden olacaktır. Aracınız yeni standartları ile size ihtiyaç duyduğunuz adrenalini ve keyfi sınırsız sunacaktır. Sadece uygulayıcı seçimine dikkat etmelisiniz. Sektörde çok az firma Vitalen Garage tarzı başarılı işler çıkarmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir